כלי עבודה חשמליים לגינה

תחזוקת גינה פרטית יכולה להיות פשוטה מאוד אם שוכרים גנן או חברת גינון שתטפל לכם בכל הדרוש לגינה מטופחת ויפה, ברם, אם מחליטים לתחזק את הגינה לבד, בין אם באופן תמידי ובין אם תוך כדי ביקורי הגנן, כדאי שתכירו מספר כלי עבודה חשמליים לגינה שיוכלו לסייע לכם בתחזוקה השוטפת. היתרונות העיקריים, המשותפים לכל הכלים הינם הספק ויעילות גבוהים, שמירה על איכות הסביבה (אין פליטה של אדי דלק שרוף), שימוש בחשמל ולא בדלק, המצריך הצטיידות במלאי דלק, באופן תכוף.

יחד עם זאת, כדאי לציין את החיסרון המשותף של כלי עבודה לגינה, המונעים באופן חשמלי והוא אותה תלות בחשמל, עובדה אשר מחייבת זמינות של שקע חשמלי ושימוש בחוטים, המגבילים את תנועת הכלים בזמן העבודה.

לפרטים ורכישה של כלים חשמליים לגינה, צרו קשר בדף הצור קשר או התקשרו: 04-6332667

מכסחת דשא חשמלית

אחד הכלים החשובים ביותר בתחזוקת גינה, בהנחה שבסיס הגינה הוא דשא רגיל ולא סינטטי. מכסחת דשא חשמלית לרוב תהיה קטנה יותר מהגרסה המוטורית וקלת משקל ביחס אליה. מתאימה בעיקר למדשאות קטנות וביתיות, בגלל התלות בשקע חשמלי. דווקא במכסחות דשא, החשמליות חזקות פחות מאלו המונעות בבנזין, אם כי לרמת השימוש בגינה הביתית, ההספק טוב מאוד. מומלץ ביותר להיזהר משנה זהירות במהלך העבודה עמה, על מנת שלא לפגוע בכבל החשמל שלה.

חרמש חשמלי

חרמש חשמלי הוא האופציה הטובה ביותר לשימוש בגינה הביתית, הן משום זמן העבודה הקצר לרוב יחסית לגנים שאינם ביתיים (למעט יוצאים מן הכלל), שלא מצריך או מצדיק שימוש בדלק והן מבחינת זמינות נקודות החשמל בבית ובחצר. חרמש, הגוזם שיחים וקצוות דשא המכסחת פחות מצליחה להתמודד עמם (כמו פינות, טרסות, בין מרצפות ועוד.) מופעל על ידי חוט המסתובב באמצעות ראש. ישנם חרמשים שלהם ניתן גם לחבר מסור, אך לרוב העבודה בגינה הביתית, בהנחה שאין בשוטף ענפים לקצוץ, חוט מתפקד באופן מצוין.

כלי עבודה חשמליים נוספים

לכאן נכנסים כלי עבודה חשמליים לגינה, שאינם חובה אם אינכם גננים מקצועיים, אך בהחלט מומלצים אם הטיפול בגינה מהווה חלק בלתי נפרד מחייכם וחשוב לכם שהגינה שלכם תהיה מתוחזקת באופן שוטף:

מסור חשמלי לגינה – משמש בעיקר לגיזום עצים וענפים סוררים וכן לסידור גדר חיה (אותה אגב, ניתן לגזום גם באמצעות חרמש).
שואב עלים / מפוח – בהנחה שיש בגינה שלכם עצים ומן הסתם רוב הסיכויים שיש, ובהנחה שאלה עצים מנשירים, יש לכם שתי אפשרויות: או לגרוף על ידי מגרפה, או לחסוך בזמן ולשאוב אותם באמצעות שואב עלים או לרכז אותם באמצעות מפוח חשמלי מקצועי. דווקא בכלים אלה, עצם היותם חשמליים מהווה יתרון מאוד גדול, בעיקר מבחינה סביבתית, שכן מפוח חשמלי ושואב עלים חשמלי מפיקים פחות רעש מהגרסה המוטורית שלהם ואינם פולטים אדי דלק ובכך אינם מהווים מטרד סביבתי.

לסיכום

ריכזנו כאן מידע על קצה המזלג אודות כלי עבודה חשמליים לגינה, אך יש דבר אחד שמשותף לכולם. אם החלטתם לרכוש כלי עבודה חשמלי לגינה, חשוב מאוד לבחור יצרן אמין בעל המלצות ולא להתפתות לחיקויים הסיניים הזולים משמעותית אך עשויים להיות יקרים לטווח הארוך. חשוב מאוד לדרוש אחריות יצרן ולוודא כי תוכלו לקבל על המוצר תיקונים וחלפים במידת הצורך.

דילוג לתוכן