כיצד מרכיבים סט כלי עבודה לבית

בין אם אתה איש מקצוע בתחום השיפוצים ובין אם אתה דואג לתחזקה השוטפת של הבית, מומלץ להחזיק בבית סט כלי עבודה שיתאים לכל סוגי התיקונים או לפחות לרובם, משום שתיקונים שוטפים בית, התקנות ושאר טיפולים, תכופים מאוד ולעיתים אף דורשים מענה מידי. בין אם מדובר בפיצוץ צנרת בה יש לטפל עד להגעת השרברב, החלפת ברז באמבטיה, החלפת שקע חשמלי, תליית מדף שעבורו קצת חבל להזמין איש מקצוע במיוחד, ולמעשה כל עבודה קטנה שעשויה לצוץ מדי פעם, חשוב שיהיו בבית האמצעים לבצע עבודות מעין אלה.

כלי עבודה בשימוש תכוף

מבחינת תחזוקה שוטפת חשוב שיהיה בבית ארגז כלים ובו כלי עבודה וחלקים קטנים: ברגים, מסמרים, פטיש, מפתח שבדי, מברגים, ביטים, כפפות עבודה, אקדח ושפורפרת סיליקון, אומים, פנס טעון בסוללות, סרט הדבקה אוטמת- טפלון ואיזולירבנד, צבת (פלייר), גומיות, חלקי חילוף קטנים, דבק שתי שניות, אזיקונים, סרט מדידה נמתח, מפתח צינורות, ועוד. בנוסף לארגז כלים זה, חשוב לא פחות שיהיו בבית גם כלי עבודה חשמליים שהינם גם חלק מהתחזוקה השוטפת של הבית. כלים אלה כוללים בין השאר, מברגות ומקדחות, רגילות או נטענות, בהספקים שונים. כמובן שעבור עבודות ביתיות אין צורך בכלים הכי חזקים בשוק, המיועדים בעיקר לאנשי מקצוע בתחום השיפוצים, אלא שאפשר להסתפק בדגמים סטנדרטיים ואף קומפקטיים.

מחפשים כלי עבודה מקצועיים? צרו קשר בדף הצור קשר באתר או התקשרו: 04-5332667

אפשרויות נוספות

מעבר לאותו סט של כלי עבודה שאתם חייבים להחזיק בארגז הכלים הביתי שלכם, קיימים כלים נוספים שאינם הכרחיים אך מומלצים לא פחות, בעת הצורך, כמו לדוגמא:
גנרטורים – פריט מומלץ בעבור בית שיש בו גינה לאירועים אך לא בהכרח, משום שהפסקות חשמל יכולות לקרות בכל מקום ועל כן גנרטורים המשמשים כספק חשמל לשעת חירום, עשויים להציל את המצב, לפחות לזמן מוגבל.
– מסורים – אופציונלי לשימוש ביתי, בצורתו הידנית בלבד, אלא אם יש ענפים עיקשים ועבים או שאתם עוסקים בנגרות.

לסיכום:

סט כלי עבודה לבית לא חייב להיות מקצועי ולהכיל את המכשור הכי חזק בתחום. ובכל זאת, מאוד מומלץ להחזיק סט שכזה לכל מקרה ועד כמה שנאחל לכם שלא תצטרכו אותו, סביר מאוד להניח שכן תזדקקו לו מדי פעם, משום שבלאי קיים בכל דבר, מקטן ועד גדול ובמקום לקרוא לאנשי מקצוע על כל תיקון הכי קטן ולהיפרד מסכום כסף לא מבוטל רק בעבור הביקור, מוטב כי תהיו מסגולים לבצע תיקונים קטנים בעצמכם ותהיו ערוכים לכך עם כל האמצעים הדרושים לכך. היו סמוכים ובטוחים שגם אם אתם לחלוטין לא בעניין של להיות הנדי מן או הנדי וומן, בעת הצורך, כלי העבודה הללו ישרתו אתכם ואתכן נאמנה לאורך זמן.
באשר לחברות וליצרניות, חשוב לבחור יצרניות שכלי העבודה שלהן עמידים לאורך זמן ואינם מתעקמים או מפתחים חלודה במהרה. חשוב לבצע סקר שוק גם בעבור מוצרים אלה, משום שלא כדאי לגלות בזמן אמת שרכשתם משהו לא אמין במיוחד.

דילוג לתוכן