איך בוחרים כלי גינון מוטוריים

בשעה טובה סיימתם לבנות ולהנדס את הגינה המושלמת עבורכם וכעת זה הזמן לחשוב על טיפוחה והטיפול בה לאורך הזמן. חלק מבעלי הגינות מעדיפים להזמין איש מקצוע, גנן מוסמך שיסדר להם את הגינה על בסיס קבוע ובכך יורידו מעצמם עוד מטלה קבועה ובעיקר אם אין להם ידע כיצד לבצע תחזוקה מעין זו. חלק אחר מעדיף לבצע את עבודות הגינה לבד ואפילו רואים בכך סוג של תרפיה מסוימת וניקוי ראש, תוך כדי ניקוי גינה.
אז בטרם תחליטו אם לשכור גנן או לעבוד על הגינה לבד, כדאי שתדעו כיצד לבחור כלי גינון מוטוריים טובים ואיכותיים שגם יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר וגם יחזיקו לאורך זמן.

כלי גינון מוטוריים של חברות ידועות

בראש ובראשונה חשוב מאוד לא להתפתות למחירים הנמוכים ביותר בשוק רק בשל היותם נמוכים. מומלץ מאוד להבין איזה יצרן עומד מאחורי כלי הגינון הנבחר ומה המוניטין שלו בשוק. האם ליצרן זה מומחיות בייצור המוצר המסוים הזה או לא. כמו לדוגמא חברת אינהיל שמתמחה גם בייצור כלי עבודה חשמליים וגם בייצור כלים המיועדים לצרכי גינון, מבלי לפגוע באף אחד מהסוגים. חובה לבדוק זיופים, חיקויים וכו’ על מנת שלא להיקלע למצב בו לא תוכלו לתקן את הכלי בבוא העת ואולי אפילו די מהר מכפי שתחשבו.

מחפשים כלי גינון מוטוריים? צרו קשר בדף הצור קשר באתר או התקשרו: 04-6332667

מבנה הגינה ותכולתה

חשוב לעשות סדר בדברים ולהגדיר בדיוק מה הצרכים הדרושים לטיפוח הגינה שלכם מתוך כל תכולתה, כלומר: אם יש לכן עצים נשירים, אם מדשאה הדורשת מכסחת דשא טובה, אם יש דשא סינטטי אזי יש לטפל בו בשואב מתאים ואם יש לכם טרסה עם סלעים, או אולי שיחים וגינת ירק ואולי אין לך צורך בהרבה כלי גינון מוטוריים בכלל. כל צמח וצמח דורש את התחזוקה שלו והניקוי שלו, מי תכוף יותר ומי פחות ולכן, לפני הכל עשו לעצמכם רשימה של איזה כלי גינון מוטוריים יידרש לאיזו מטרה בגינה שלכם ובכך תוכלו גם לחסוך לעצמכם עלויות על מוצרים מיותרים.

כלי גינון מקצועיים

אם אתם אנשי מקצוע ולכם היקף עבודה גבוה צפוי או קיים, כדאי שמראש תבחרו כלים חזקים יותר בעלי נפח מנוע גדול וחזק יותר. כלי גינון אלה מסוגלים לעמוד בפני עומס גבוה וזמן עבודה ממושך. רוב אנשי המקצוע מחזיקים שישה כלים עיקריים: מכסחת דשא חזקה, מגזמת גדר חיה, מסור שרשרת חשמלי, חרמש מוטורי וכן מפוח חשמלי, אשר מהווים כלי גינון אוניברסליים המתאימים כמעט לכל גינה. אל כל אלה יכולים להצטרף כלים נוספים שנמצאים בשימוש פחות פוץ כמו: מרססים, מקדחי אדמה ועוד. רוב הגננים יבחרו בכלי גינון העובדים על מנוע בנזין ופחות על כלים נטענים הנחשבים חזקים פחות, אך בתחזוקת גינות קטנות ניתן גם להסתפק בהם ולחסוך בדלק ובהוצאות נלוות.

לא תמיד כדאי לקנות

זאת לא בדיוק העצה הכי שיווקית בעולם ובכל זאת, מחובתנו ליידע אתכם, הלקוחות שלנו כי תמיד קיימת אפשרות של השכרת כלים לגינון. מדובר בעיקר באותם כלי גינון שאינם משמשים לתפעול שוטף, כמו לדוגמא מתחחת, מנערת זיתים לעונת המסיק, טרנצ’ר ועוד כלים שהשימוש בהם הוא או חד פעמי או חד עונתי ועל כן אולי לא כדאי להכניס את רכישתם לראש סדר העדיפויות ואולי פשוט רק להשכיר אותם לפני אותו שימוש, אחת לתקופה וכבר חסכתם לעצמכם כסף.

דילוג לתוכן